LEVNÁ STAVBA SVÉPOMOCÍ

Blog o stavbě levného zděného domu svépomocí

RSS

RSS

Kalendář

Statistika

Inzerce

Interiéry

     Dle platných zákonů musí být každá novostavba vybavena odpovídajícím požárním zabezpečením dle dokumentace stavby. V našem případě se jedná o 1 ks hasicího přístroje a 1 ks požárního čidla. Mno a když už jsme byli u požárního zabezpečení, nechali jsme jej rozšířit i na zabezpečení proti vloupání. Celá soustava je od Kanadského systému Kelcom, který jednak vyšel o maličko levněji nežli Jablotron a na druhou stranu má oproti Jablotronu delší životnost baterií (o 8 let!).
     Tímto je další podmínka nezbytná ke kolaudaci splněna.
Posledni komentare
19.03.2016 04:22:48: Omlouvám se, že zasáhl... mám podobný situace. Pojďme diskutovat. O_O Ages of empires 3
     V úterý jsme konečně domalovali zbývající část domu.
     Momentálně se věnujeme navážení materiálu, zejména přípravám na zateplení domu, osazení střechy okapy, nákupem zbývajících dlažeb a obkladů, naháněním řemeslníků k dodělávkám, abychom mohli v září kolaudovat a pár výpomocím našim kamarádům, takže to zdánlivě vypadá, že se nic neděje, ale přípravy jsou usilovné.
     Kromě chodby a kotelny jsou tedy všechny místnosti připravené pro zařízení nábytkem a tak jsme o prodlouženém víkendu (4. a 6.7.2010) začali s rozmisťováním starého, vybalováním a montáží nového. V nejbližší době nás čeká kuchyně – jeden z nejvýznamnějších prvků v domácnosti. Po vyklizení chodby a kotelny se tedy bude moci přistoupit k jejich dokončení, pak už budeme vše směrovat ke kolaudaci a následně zateplení...
Posledni komentare
23.07.2010 13:03:45: Pěkné...... A v patře si udělejte nahrávací studio.smiley${1}
22.07.2010 07:35:19: Velká gratulacesmiley${1}
1  
2  
 
___________________ blog o stavbě domu pro vaši inspiraci ___________________